Antras savaitgalis – Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“ dar stringa

2016-10-28 Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“ vyko į Kauną, kur susitiko su lygos debiutantais „VDU“ komanda. Nuo pradžios mūsų komanda žaidė užtikrintai ir pirmavo, džiaugiamės puikia pradžia (I kėlinys 12:18), tačiau vadžias paleido antrajame kėlinyje, kauniečiai išlygino rezultatą 36:36 (20:14). Nuo tos akimirkos kauniečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir persisvėrė rezultatą „VDU“ naudai (III kėlinys 31:11). Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas „VDU“ laimėjo 77:61 (12:18; 20:14; 31:11; 14:18). Rezultatyviausi “Akmenės cementas” žaidėjai: Nerijus Mika – 12 taškai, Justas Janulis – 10 taškų, Evaldas Radionovas – 9 taškai. Rezultatyviausi Kauno ​ „VDU“ žaidėjai: Rytis Juknevičius – 19 taškų, Šarūnas Stiklakis – 16 taškų, Lukas Žukauskas – 13 taškų.

DSC_025822

Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“ – Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2″ rungtynių akimirka

2016-10-29 namuose SC-KK “Akmenės cementas” žaidė prieš „Sūduva-Mantinga-2”, bet deja, mūsų rajono komandai teko pripažinti varžovų pranašumą. SC-KK “Akmenės cementas” sėkmingai pradėjo mačą ir pirmajame kėlinyje vėl pirmavo, tačiau Marijampolės “Sūduva-Mantinga-2” greitai atsigavo ir išlygino rezultatą. Akmenės komandai buvo sunkiausias antrasis kėlinys, kuris” pralaimėtas rezultatu 18:24​. Namuose prie savų žiūrovų mūsų komanda nesudėjo ginklų ir atkakliai kovėsi paskutinius trečią ir ketvirtą kėlinius, tačiau klaidos ir pralaimėta kova po krepšiais dėl kamuolių neleido iškovoti pergalės. Marijampolės komanda iškovojo pergalę rezultatu 88:75 (18:17; 24:18; 18:16; 28:24). Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai “Akmenės cementas” komandoje: Nerijus Mika – 17 taškų (2/2 dvitaškių, 7/8 baudų metimų), Audrius Povilaitis – 14 taškų, Justas Janulis – 13 ir Matas Kibildis 12 taškų.

SC-KK „Akmenės cementas“ žaidėjo Mato Kibildžio komentaras po rungtynių: “Šeštadienį ir vėl panašus scenarijus buvo, kokia yra kol kas ir visa sezono pradžia: pasidarome ganėtinai gerą pradžią, bet po to, nežinau kodėl, paleidžiam visą tempą ir visas rungtynes iš rankų. Taip pat paleidžiam visą persvarą ir tada turime vytis priešininkus, kas šeštadienį rungtynėse puikiai matėsi. Labai daug klaidų privėlėme. Manau trūksta bendrų treniruočių, bendrumo komandoje – bendro susižaidimo.”

Sekančios rungtynės vyks Biržuose. Lapkričio 4 dieną pečius surems SC-KK “Akmenės cementas” ir Biržų “Biržai”. O lapkričio 5 dieną, 14 val., namuose, SC-KK “Akmenės cementas” prieš Gargždų SC. Tikimės dominavimo, susikaupimo ir pergalingo savaitgalio savo krašto komandai.

Comments are closed.