Sunkus savaitgalis mūsų komandai

Akmenės SC-KK “Akmenės cementas” 2016-11-24,25 dienomis sužaidė dar dvi Natural Pharmaceuticals-RKL čempionato rungtynes. Mūsiškiai žaizdami nepilnos sudėties patyrė dvi nesėkmes, nors be kovos nepasidavė. Po pralaimėtų rungtynių Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“ užima 11 vietą 16 komandų čempionate.

taurageRungtynių akimirka iš Tauragės

2016-11-24 namuose pralaimėta Kauno “Atletas-LSU” komandai 85:92 (17:23;
21:22; 19:21; 28:26). Visų rungtynių metu priekyje buvo kauniečiai, 4 kėlinyje mūsų krašto
komanda kilo į lemiamą šturmą, bet  priešininkai atsakė taikliais metimais, tad pergalės iškovoti nepavyko. Akmenės raj. komandoje naudingiausiai žaidė: J. Janulis 24 taškai (19 atk. kam.), M. Valters – 20 taškų, E. Radionovas – 16 taškų.

2016-11-25 Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“ viešėjo Tauragėje, kur susitiko su Tauragės KK komanda. Po labai prasto pirmojo kėlinio mūsiškiai atsitiesė, ketvirtojo kėlinio gale išsilygino rezultatą, bet kelios klaidos rungtynių gale neleido iškovoti pergalės. Rezultatu 76:65 (27:9; 15:15; 15:20; 19:21) pergalę šventė Tauragės KK. Mūsų komandoje naudingiausiai žaidė: J. Janulis 20 taškų (10 atk. kam.), E. Radionovas 16, A. Povilaitis 15 taškų.
Artimiausias RKL rungtynes mūsų komanda žais išvykose gruodžio 2 dieną 17.30 val. su Vilniaus “VKC”, gruodžio 3 dieną Plungėje su vietos „Olimpas“ komanda. Traumuotų žaidėjų saraše turime Nerijų Miką, Martyną Valtersą ir Mantą Košelį, į Pasaulio karininkų krepšinio čempionatą Belgijoje išlydėjome Evaldą Radionovą, tad laukia dar vienas sunkus savaitgalis.

Justo Janulio komentaras po rungtynių su „Atletas-LSU“ komanda: „Rungtynėse buvome ne pilnos sudėties, trūko keletos žaidėjų, to pasekoje mūsų rotacija sumažėjo iki minimumo ir rungtynių pabaigoje jėgos išseko. Visos rungtynės vyko taškas į tašką, varžovai sėkmingai visas rungtynes laikė pranašumą. Praleisti 92 taškai įliustruoja blogą mūsų komandos gynybą. Vytis varžovus buvo sunku, o pergalingai užbaigti rungtynes buvo dar sunkiau, rezultatas tikrai nedžiugina. Rodosi, ketvirtajame kėlinyje bandėme grįžti į rungtynes, bet kai surengdavome kokį nors spurtą, LSU krepšininkai atsakydavo taikliais metimais, todėl teko pripažinti varžovų pranašumą“.

Comments are closed.