Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“ komandai sunkus etapas

Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“ sužaidė dar dvi “Natural Pharmaceuticals – RKL” čempionato rungtynes, abi išvykoje, abi pralaimėjo, bet kovojo!!!  Mūsų komandai negalėjo padėti traumuoti Nerijus Mika, Mantas Košelis ir Martynas Valters, taip pat Lietuvos kariškių rinktinei atstovavęs (Pasaulio kariškių čempionate) Evaldas Radionovas. Rokas Milašiūnas žaidė prieš kelias dienas nusiėmęs gipsą, pilnai neatsistatęs po traumos, šį savaitgali turėjome ir daugiau traumelių, bei nesusipratimų, kuriuos norėtusi kuo greičiau užmiršti.

10632776_1580583675300056_1092933525777906196_nAkmenės SC-KK „Akmenės cementas“

Penktadienį (2016-12-02) rezultatu 78-70 (18:14;27:12;16:19;17:25) išvykoje pralaimėta Vilniaus VKC komandai. Tądien Audrius Povilaitis komandai pelnė daugiausia taškų – 21 (9 atk. kam.), 15 pridėjo geriausių “Natural Pharmaceuticals-RKL” jaunųjų žaidėjų rinkimuose išsiskyręs Justas Janulis, 13 – Matas Kibildis, 12 – Rokas Milašiūnas.

Šeštadienį (2016-12-03) SC-KK “Akmenės cementas” svečiuose surėmė pečius su Plungės “Olimpas” komanda. Pergalės iškovoti nepavyko, teko pripažinti varžovų pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 71:60 (22:16; 16:21; 16:11; 17:12). Mūsų gretose naudingiausia žaidė: A. Povilaitis – 23 taškai (11 atk. kam.), J. Janulis ir M. Kibildis pridėjo po 11.

Po traumos grįžusio Roko Milašiūno komentaras apie savaitgalį vykusias rungtynes: “Rungtynėse su Vilniaus komanda – nuo pat pradžių susidūrėme su kibia varžovų gynyba, todėl rungtynių pradžioje išsimušėme iš vėžių. Tai lėmė pirmos rungtynių pusės didelį atotrūkį. Antroje pusėje kiek apsipratome su varžovų gynyba ir bandėme grįžti į žaidimą, tačiau, manau, pralaimėjimą lėmė pirmojoje dalyje paleisti varžovai. Taip pat trūko pagrindinių žaidėjų, tuo pačiu ir rotacija pakišo koją. O Plungės ekipa taip pat pasitiko kieta gynyba. Pritrūko keleto atkovotų kamuolių, keleto taiklių metimų ir galėjo viskas pakrypti teigiama linkme”. Paklaustas, kaip jaučiasi sugrįžęs į aikštelę, Rokas į tai atsakė taip: “ Jaučiuosi gan neblogai reikia laiko norint įsivažiuoti į ritmą. Smagu grįžti ir vėl būti su komanda. Žinoma, norisi tik geriausio, pasiekti aukščiausius tikslus. Trūksta treniruočių, nes dauguma mūsų komandos žaidėjų yra studentai. Traumos išretino mūsų gretas, tai turi didelę įtaką rezultatams, bet išsigydžius traumas ir toliau pilna sudėtimi galime nustebinti tiek mus pačius, tiek palaikančius”.

Sekančios rungtynės reikalaus didelio žiūrovų palaikymo. Namuose Akmenės SC-KK “Akmenės cementas” komanda penktadienį (2016-12-09) 18 val. varžysis su Ukmergės “Olimpas” komanda. Lauksime sugrįžtančių žaidėjų ir pergalės!!!

Comments are closed.