MKL: Jaunių vaikinų B (1997 m gimimo) čempionato II diviziono finalai savaitgalį aplankys Naująją Akmenę

Ne visiems jauniesiems krepšininkams paskutinis kovo savaitgalis bus tik „Žvaigždžių dienos“ šventė. Jaunių vaikinų B (gim. 1997 m.) čempionato dalyviai grumsis „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ II diviziono finalo ketverto varžybose. Keturias geriausios komandas priims Naujoji Akmenė.

Sauliaus Momkausko treniruojami septyniolikmečiai Akmenės sporto centro krepšininkai pusfinalyje susigrums su Plungės sporto ir rekreacijos centro komanda. Kitame pusfinalyje Šiaulių Antano Sireikos krepšinio akademijos komanda kausis su Šilutės sporto mokyklos krepšininkais.

Pusfinalių laimėtojai sekmadienį kausis dėl pirmosios vietos, o pusfinaliuose pralaimėjusios komandos varžysis dėl bronzos medalių.

Finalo ketverto čempionė iškart pateks į I diviziono atkrintamąsias varžybas, o antrą vietą užėmusi komanda dalyvaus „Iššūkio“ etape, kur dėl vietos atkrintamosiose kausis su 9 vietą I divizione užėmusia komanda.

Jaunių vaikinų B čempionato II diviziono finalo ketvertas:
(Akmenės rajono sporto centras, Respublikos g.
30, Naujoji Akmenė)

2014-03-29 14:00 val. A.Sireikos KA – Šilutės SM
2014-03-29 16:00 val. Plungės SRC – Akmenės SC

2014-03-30 12:00 val. rungtynės dėl 3-ios vietos
2014-03-30 14:00 val. rungtynės dėl 1-os vietos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>