RKL: Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“ pradeda jubiliejinį sezoną

Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“ 2015/16 metų sezono starte

Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“ pradeda jubiliejinį 10 sezoną RKL pirmenybėse. Praėjusį sezoną likę 4 vietoje mūsiškiai 2015/16 metų sezoną pasitinka beveik nepasikeitę ir išsaugoję visus pagrindinius žaidėjus. Prie komandos prisijungė tik 1 naujokas, Mažeikių SM auklėtinis, abiturientas Justas Janulis. Komanda sezono eigoje taip pat lauks po sunkios kelio traumos grįžtančio Gvido Rupeikos. Prieš naująjį sezoną mūsų komanda sužaidė 4 draugiškas rungtynes, kuriose iškovojo 3 pergales ir patyrė 1 nesėkmę.

2015-10-08 Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“ sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes šiame sezone. Mūsiškiai namuose rezultatu 90:59 nugalėjo Kuršėnų „Grafų baldai-Kristalas“ komandą. Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“ komandoje žaidė ir taškus pelnė: A. Bertašius – 21, E. Radionovas – 15,  A. Povilaitis – 14, J. Janulis – 12, M. Valters – 8, R. Milašiūnas, M. Košelis ir M. Kibildis po 5, N. Mika – 3, K. Klovas – 2.

Pasirengimą naujam sezonui akmeniškiai pratęsė 2015-10-10 turnyru Tauragėje. Pirmose rungtynėse mūsiškiai rezultatu 69:35 nugalėjo Tauragės „Fortūna-Agava“ komandą, kuri rungtyniaus RKBL pirmenybėse. Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“ komandoje žaidė ir taškus pelnė: A. Bertašius – 14, A. Povilaitis – 12, N. Mika – 11, J. Janulis – 10, M. Kibildis – 9, E. Gricius – 5, M. Valters ir R. Milašiūnas po 3, M. Košelis – 2, žaidė E. Radionovas ir K. Klovas. Antrose turnyro rungtynėse Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“ rezultatu 47:81 nusileido sezono favoritams Tauragės KK komandai. Mūsų komandoje žaidė ir taškus pelnė: A. Bertašius – 14, N. Mika – 9, E. Radionovas – 8, A. Povilaitis – 7, M. Košelis – 6, J. Janulis – 3, žaidė: K. Klovas, M. Valters, R. Milašiūnas, E. Gricius, M. Kibildis.

2015-10-16 sužaistos paskutinės draugiškos rungtynės prieš naująjį sezoną. Kuršėnuose Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“ rezultatu 73-68 nugalėjo šeimininkų Kuršėnų „Grafų baldai-Kristalas“ komandą. Mūsų komandoje žaidė ir taškus pelnė: A. Bertašius – 19, A. Povilaitis ir R. Milašiūnas po 14, N. Mika – 13, K. Klovas – 9, M. Valters – 4, žaidė V. Puzonas.

2015/16 metų RKL sezono startas spalio 23 ir 24 dienomis:

2015-10-23 Kaunas

19:30 Kauno raj. „ASU-Tornado“ – Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“

2015-10-24 Naujoji Akmenė (Sporto rūmai)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>