RKL naujovė: karščiausios kovos – tiesiogiai tik per DELFI TV

Naująjį, 11-ą, sezoną RKL pasitinka pasikeitusi (p.s.: Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“ pradės 10-ą sezoną). Nuo šiol trečia pagal pajėgumą Lietuvos krepšinio lyga bus patrauklesnė ne tik komandoms, bet ir jų sirgaliams – rungtynės bus transliuojamos tiesiogiai per DELFI TV.
RKL vadovybė: (iš kairės) direktorius Aleksas Makulavičius, garbės prezidentas Arvydas Krepgždė, prezidentas Darius Gudelis ir vykdantysis direktorius Dainius Čiuprinskas

Trečiadienį (10 14) į kasmetinę konferenciją rinkosi Natural Pharmaceuticals-Regionų krepšinio lygos dalyviai. Tradiciškai prieš pat sezono pradžią komandų vadovai ir treneriai supažindinami su sezono naujovėmis, nuostatų pakeitimais bei balsuoja dėl aktualiausių einamųjų klausimų.

Pasveikino M.Špokas, R.Brazauskas ir V.Benokraitis

Šįkart trečios pagal pajėgumą mūsų šalies lygos komandų pasveikinti atvyko nemažai garbingų svečių: Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Špokas, Lietuvos krepšinio lygos (LKL) direktorius Romualdas Brazauskas, „Delfi“ direktorius Vytautas Benokraitis bei Moksleivių krepšinio lygos vadovas Martynas Račkauskas.

„Lyga auga, stiprėja – ji svarbi šalies krepšinio piramidės dalis, nuo kurios žaidėjai gali peršokti į LKL, o vėliau ir į rinktinę“, – pasidžiaugė M. Špokas.

„Gausus komandų skaičius rodo, kad krepšinis tikrai yra populiarus. Visi rinktinės žaidėjai dažniausiai pereina visus lygius, todėl džiugu, kad ir RKL treneriai padeda paruošti naują pamainą“, – pritarė R.Brazauskas.

Naujovės lygos komunikacijojeKonferencijos metu lygos vykdantysis direktorius Dainius Čiuprinskas pristatė komunikacijos ir renginių planą. Jame numatyta nemažai naujovių – tiesioginės rungtynių transliacijos, aktyvesni veiksmai socialiniuose tinkluose, išradingiausių fanų konkursas, šventės klubų miestuose ir susitikimai su vietos žiniasklaida, verslininkais ir miesto vadovais. Sezono viduryje bus surengta „Žvaigždžių diena“, kuri numatyta sausio 30 dieną.

„Pažadame, kad per savaitę pateiksime mažiausiai po du įdomius straipsnius. Norime savo lygą parodyti iš visokių pusių. Pateiksime ir nuotraukų, ir vaizdo reportažų. Be to, stiprinsime savo veiklą ir socialiniuose tinkluose“, – žadėjo D.Čiuprinskas.

Konferencijoje buvo išrinkti ir du nauji lygos Vykdomojo komiteto nariai. Vietoje administracines pareigas pradėjusio eiti ir dėl to atsistatydinusio D. Čiuprinsko ir į Nacionalinę krepšinio lygą (NKL) išėjusio „Telšių“ klubo vadovo Artūro Domarko į komitetą išrinkti Tauragės krepšinio klubo vadovas Gediminas Sakalauskas ir Ukmergės „Olimpo“ vadovas Nerijus Vasiliauskas.

RKL Vykdomajį komitetą sudaro 5 komandų atstovai, RKL prezidentas Darius Gudelis, garbės prezidentas Arvydas Kregždė ir viceprezidentas Remigius Daugėla.

Šiame Natural Pharmaceuticals-RKL čempionate rungtyniaus 36 komandos: 16 – A divizione ir 20 – B divizione. Tai didžiausias komandų skaičius per pastaruosius 5 metus.

Lygos sezonas prasidės spalio 22 dieną rungtynėmis Tauragėje, kur Tauragės krepšinio klubas susitiks su A diviziono naujoke „Gargždų SC“ komanda. Šią akistatą tiesiogiai transliuos ir DELFI TV.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>