Jaunieji Akmenės-SC krepšininkai dalyvavo turnyre Tauragėje

Akmenės SC jaunieji krepšininkai turnyro nugalėtojai

Gegužės 1-2 dienomis Tauragėje vyko krepšinio turnyras „Tauragė-2015” skirtas  2002m. gimimo berniukams.

Iš viso turnyre dalyvavo 4 komandos: Tauragės SM – ŽEMĖS MATAS, Šiaulių KA SAULĖ, Joniškio SC ir Akmenės SC. Buvo sudarytas vienas pogrupis ir varžomasi rato sistema. Pirmose varžybose 2015-05-01 Akmenės SC susitiko su Joniškio SC ir rezultatu 76:53 laimėjo Akmenės krepšininkai. Rezultatyviausi komandos žaidėjai buvo K. Bružas 29tšk, M.Košelis 18, J.Valiulis 8, M.Burneika 8.  Po varžybų visos komandos keliavome i Taurų parką kurį suorganizavo turnyro šeimininkai.Tenai vaikai landžiojo po labirintą, kuriame išbandoma orentacija ir sugebėjimas pasirinkti tinkamą kelią.Vaikščiojo po pilį ir apžiūrėjo požeminį muziejų, po to šokinėjo ant oro pagalvės.Gryžę po ekskursijos žaidėmė antrąsias varžybas. Varžovas buvo šeimininkai Tauragės SM krepšininkai.Varžybos buvo labai atkaklios, įtemptos ir gražios.Po 2 kelinių Tauragės SM pirmavo 3 taškais.Tačiau 3 kelinuką Akmenės SC sužaidė kaip iš natų ir laimėjo 32:7.Galutinis Rezultatas 84:69 laimėjo mūsų krepšininkai. Rezultatyviausi žaidėjai buvo K.Bružas 52k, M.Košelis 15, K.Steigvila 10. Kitą dieną žaidėmė paskutines varžybas su Šiaulių KA SAULĖ. Visas susitikimas vyko taškas i tašką ir tik paskutines akimirkas sėkmingiau sužaidę Akmenės SC šventė pergalę rezultatu 78:73. Komandos lyderiai vėl buvo K. Bružas 43tšk, M.Košelis 15, K. Steigvila 9.

Turnyre užėmėme 1vietą, ir tapome turnyro nugalėtojais. Naudingiausiu turnyro žaidėju išrinktas Kasparas Bružas. Komanda apdovanota taure, medaliais ir šakočiu. Už Akmenės SC žaidė K. Bružas, M.Košelis, J.Valiulis, K.Steigvila, M.Burneika, D.Lavrinovič, M.Gončaras, J.Kinderevičius, K.Butnorius, D.Kakhabrishvili.

Starto mokestis padengtas iš Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>