MKL: „Olimpinės taurės“ II diviziono čempionai paaiškės Joniškyje

„Olimpinės taurės“ II diviziono čempionai paaiškės JoniškyjeJau šį savaitgalį čempionai paaiškės ir pačių vyriausių „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ dalyvių čempionate. Kovo 7-8 dienomis keturios geriausios Jaunimo krepšinio čempionato (gim. 1996 m.) II diviziono komandos rinksis Joniškyje, kur šio miesto „Saulės“ pagrindinėje mokykloje išsidalins medalių komplektus ir bilietus į „Iššūkio varžybas“, kuriose kausis su I diviziono prasčiausiomis komandomis.

„Olimpine taure“ pavadintame čempionate kaunasi aštuoniolikos-devyniolikos metų jaunieji krepšininkai, kurie anksčiau būdavo tokio amžiaus priversti baigti krepšinio mokyklas. „Olimpinės taurės“ ambasadorius yra legendinis Lietuvos krepšininkas Šarūnas Marčiulionis.

Pirmame „Olimpinės taurės“ pusfinalyje Akmenės sporto centro komanda kausis su Mažeikių sporto mokyklos krepšininkais. Ketvirtfinalyje Sauliaus Momkausko treniruojami Akmenės krepšininkai ganėtinai lengvai įveikė Kazlų Rūdos sporto centro auklėtinius, o Vidmanto Berčio vadovaujami mažeikiškiai eliminavo Anykščių sporto centro ekipą.

„Pagrindinius akcentus susidėliosime ketvirtadienio ir penktadienio treniruotėse. Varžovais mums žinomi, su jais žaidėme vienoje grupėje, todėl svarbiausia bus geras nusiteikimas, – sakė Akmenės SC treneris S.Momkauskas. – Treniruotėse apsitarsime puolimą ir gynybą bei norime kovoti tik dėl pirmos vietos. Žinoma, svarbiausia gera gynyba, kuriai ir skirsime didžiausią dėmesį. Jeigu pavyks sėkmingai gintis, tai ir puolimas bus lengvesnis. Mažeikių sporto mokyklos krepšininkai daug metų žaidžia kartu, tiesa, paskutinius 2-3 metus yra nukraujavę. Tačiau jeigu atsipalaiduosime, tai galime būti skaudžiai nubausti. Varžovai turi stiprią priekinę liniją, kuriai reikės skirti daug dėmesio. Šį sezoną abu kartus Mažeikių krepšininkus įveikėme, tačiau čia pusfinalis, viskas spręsis vieneriose rungtynėse“.

Antrame „Olimpinės taurės“ pusfinalyje aikštės šeimininkai Joniškio sporto centro auklėtiniai priims Radviliškio švietimo ir sporto paslaugų centro komandą. Tomo Armonavičiaus treniruojami joniškiečiai ketvirtfinalyje nepaliko vilčių Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro ekipai, o Radviliškio ŠSPC, kuriam vadovauja Algis Pipiras, nugalėjo Ukmergės sporto centro atstovus.

„Šiuo metu neturime nei traumų, nei ligų ir sėkmingai ruošiamės finalo ketvertui, – sakė Joniškio SC treneris T.Armonavičius. – Sau keliame tik pačius aukščiausius tikslus, pirmiausiai, norime žaisti finale, o tada iškovoti pirmą vietą. Juk žaidžiame savo namų aikštėje, tai jokių kitų minčių ir negali būti. Ar namų sienos mums padės? Manau, kad taip. Savi žiūrovai ir palaikymas visada padeda. Gal keliems vyrukams ir drebės rankos, tačiau kiti tai kompensuos. Radviliškio krepšininkams išvykoje pralaimėjome 8 taškais, o namuose laimėjome 9, tai parodo, kad su mumis visiems sunku kautis. Svarbiausias mūsų koziris – gynyba. Mūsų gynyba viena geriausių, todėl tikimės ja pasinaudoti ir lemiamose kovose. Varžovai turi vieną gerai kamuolius skirstantį žaidėją ir vieną, kuris savo individualiais veiksmais gali nulemti rungtynes. Bandysime jį neutralizuoti komandiniais gynybos veiksmais“.

Pusfinaliuose laimėjusios komandos sekmadienį susitiks finale, o pralaimėjusios kausis dėl bronzos apdovanojimų.

Jaunimo krepšinio čempionatą pristato „Olifėja“.

„Olimpinės taurės“ tvarkaraštis
Joniškio „Saulės“ pagrindinė mokykla (Livonijos g. 6, Joniškis)

2015-03-07 11:00 val. Akmenės SC – Mažeikių SM
2015-03-07 13:00 val. Joniškio SC – Radviliškio ŠSPC

2015-03-08 11:00 val. rungtynės dėl 3 vietos
2015-03-08 13:00 val. rungtynės dėl 1 vietos

Finalo ketverto rezultatus rasite čia…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>