2013-09-27,28 „Perkūno“ organizuotame U-18 turnyre nugalėjo Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“

Penktadienį ir šeštadienį (rugsėjo 27-28 d.) „Saulės“ gimnazijos sporto salėje (Kaune) keturios Lietuvos krepšinio komandos sužaidė priešsezoninį turnyrą. Marijampolės Sūduva-2 , Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“, Panevėžio „Irmus“ (RKL) ir Kauno KM „Perkūnas-Vytrita“ (MKL) ekipos sužaidė rato sistema.  „Perkūno“ U-18 turnyre aukso medalius iškovojo nei karto nesuklupę Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“ ktrepšininkai.

Sidabro medaliais pasidabino Kauno KM „Perkūnas-Vytrita“. Trečią vietą iškovojo Panevėžio ‘Irmus“ krepšininkai, ketvirti liko Marijampoliečiai.
Turnyro fotogalerija – „Perkūno“ Facebook puslapyje.
Turnyro metu naudingiausiai Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“  komandoje žaidė Martynas Valters.
Akmenės KKSC – Marijampolės ŽSM  76:54
Šis turnyras buvo vienas iš paskutiniųjų etapų pasirengimo cikle prieš prasidedant Lietuvos krepšinio lygų sezonams.