Pergalingas savaitgalis SC-KK „Akmenės cementas“ komandai

15094388_1309724699080387_6685051933949574985_nRungtynių išvykoje su Klaipėdos LCC akimirka

Lapkričio 12 dieną SC-KK “Akmenės cementas” komanda iškovojo dar vieną pergalę Regionų krepšinio lygoje namuose 84:73​ (18:16;19:18; 20:23; 27:16) susitvarkė su Panevėžio “Bangenė” komanda. Sėkminga rungtynių pradžia leido mūsų komandai susikrauti apčiuopiamą pranašumą, o priešininkams susiėmus rezultatas po trijų kėlinių tapo lygus 57:57. Vos prasidėjus paskutiniajam kėliniui “Akmenės cementas” ėmė žaibiškai krautis pranašumą (27:16), rungtynės baigėsi rezultatu 84:73. Tądien daugiausia komandai pelnę taškų žaidėjai: Mantas Košelis – 22 taškai, Nerijus Mika – 21, Evaldas Radionovas – 16 taškų.

Lapkričio 13 dieną iškovojome dramatišką pergalę svečiuose. SC-KK “Akmenės cementas” įveikė Klaipėdos LCC rezultatu 85:76​ (16:26; 23:15; 19:15; 27:20). Rungtynes Akmenės raj. komanda pradėjo nesusikaupusi, ko pasakoje varžovai susikrovė dviženklį pranašumą. Tačiau SC-KK “Akmenės cementui” susikoncentravus į žaidimą, jau antrajame kėlinyje pavyko ištirpdyti varžovų persvarą, o trečiajame kėlinyje pagaliau pavyko perlaužti priešininkus, juos prisivijus rezultatas pakrypo mūsų pusėn. Klaipėdiečiams neatsilaikius teko pripažinti pralaimėjimą prieš mūsų komandą. Sėkmingas savaitgalis – dvi pergalės, kuriomis jau išlyginome seriją: 4 pergalės ir 4 pralaimėtos rungtynės. “Akmenės cementas” komandai 31​ tašką pelnė Audrius Povilaitis, 16 – Matas Kibildis, 11 – Nerijus Mika.

Sekančios rungtynės vyks lapkričio 19 dieną, 14 valandą Naujosios Akmenės sporto rūmuose, kur SC-KK “Akmenės cementas”​ kausis prieš Kretingos “Kretingą“.