Naktinis krepšinis

 

DSC_0141Naktinio krepšinio 3×3 turnyro prizininkai

2016-07-21 Akmenėje įvyko pirmasis „Naktinio krepšinio“ renginys su minimaliu apšvietimu. Startavęs 20.00 val. ir 3×3 finalu užsibaigęs 2.00 val. Renginio metu vyko 3×3 krepšinio turnyras, kuriame norą dalyvauti pareiškė 15 komandų, taip pat vyko tritaškių konkursas pritraukęs 33 dalyvius, porų slalomo, karavano ir metimo nuo vidurio linijos konkursai, kuriuose dalyvavo visi norintys pasivaržyti.

3×3 turnyre nugalėtojais tapo komanda „United“, antroje vietoje liko „Triobet“, trečioje „Papilė“ komanda. Iki pusfinalio pavyko prasibrauti ir gerai žaidusioms bet šio etapo nepraėjusioms: „Dinozaurai“, „Pabėgeliai“ ir „Namelis“ komandoms, kurios pasidalino 4-6 vietomis.

Tritaškių konkurse triumfavo RKL snaiperis R. Milašiūnas finale su 19 taškų aplenkęs kitus dalyvius. J. Janulis liko antras su 12 taškų, M. Valters su 12 taškų liko trečias (pralaimėjo permetimą), 4-5 vietas pasidalino E. Radionovas ir L. Balčiūnas po 11 taškų. Tritaškių konkursas vyko pagal visas šio konkurso taisykles max galėjo surinkti 30 taškų. Gražu buvo žiūrėti kaip dalyviai taikliai atakavo esant blogam matomumui.

Pertraukėlių metu vykę konkursai taip pat išaiškino nugalėtojus: karavano konkurse triumfavo: M. Valters, nuo vidurio linijos taip pat jis pirmasis pataikė į krepšį, porų konkurse nugalėtojais tapo R. Milašiūnas ir R. Baužytė.

Foto iš „Naktinio krepšinio“ renginio galite pamatyti užėję ant mūsų Facebook paskyros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>