Anykščiuose praūžė „Natural Pharmaceuticals-RKL Žvaigždžių diena 2016″

Šeštadienį Anykščiuose surengta „Natural Pharmaceuticals-RKL Žvaigždžių dieną 2016“. Rajono meras Kęstutis Tubis sveikindamas žiūrovus sakė, jog tai, ko gero, didžiausias metų renginys mieste. Sunku būtų su juo nesutikti – sausakimšai krepšinio areną užpildę žiūrovai, miesto vadovai, žinomi Lietuvos žmonės ir pučiamųjų orkestras sukūrė išties šventinę atmosferą.

20160130_165649Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“ atstovai Anykščiuose

Renginys prasidėjo konkursu „RKL Snaiperis 2016“, kuriame varžėsi 14 geriausių lygos tritaškininkų ir kviestinis svečias – buvęs „Lietuvos ryto“ snaiperis Rolandas Jarutis. Būtent jis ir Akmenės SCKK-„Akmenės cemento“ ekipos atstovas Rokas Milašiūnas pateko į finalą, pirmajame etape surinkę atitinkamai 20 ir 21 tašką.  Finale Rokas įmetė 17 taškų, o patyręs R.Jarutis prametė paskutinį lemiamą metimą ir surinkęs 16 liko antras.

Po pirmo konkurso į aikštelę išbėgo draugiškų rungtynių dalyviai – geriausių RKL žaidėjų ir žinomų Lietuvos žmonių komandų nariai. Šventės svečiai buvo negailestingi RKL žaidėjams ir dramatiškoje rungtynių pabaigoje nepasigailėjo jų 77:74. Paskutinės atakos metu renginio šeimininkai turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau lemiamas tritaškis buvo netaiklus. RKL rinktinei atstovavo mūsiškis Antanas Bertašius.

Rungtynių pertraukoje buvo surengtas konkursas „Tete a Tete Casino Slalomas 2016“. Jame į finalą pateko Kauno „LSU-Atleto“ žaidėjas Andrius Gaidys ir Deividas Grigėnas iš Kupiškio KK „Kupiškis“. Lemiamą akimirką kupiškėnas prametė iš po krepšio ir leido varžovui laimėti gana nesunkiai. Šioje rungtyje pirmąjį etapą praėjo, bet į pusfinalį neprasibrovė Martynas Valters.

Labiausiai žiūrovus prikaustė konkursas „Top Sport Oro karalius 2016“, kuriame varžėsi 8 dalyviai. Po pirmo etapo į finalą, komisijos, kurią sudarė buvę krepšininkai Darius Sirtautas, Sergėjus Jovaiša, Vaidas Jurgilas ir Gintaras Staniulis, sprendimu pateko Kretingos atstovas Steponas Markus, „LSU-Atleto“ žaidėjas Andrius Globys ir Kupiškio komandos narys Aivaras Kručas. Neblogai pasirodė ir mūsiškis Justas Janulis, kurio vienas dėjimas tikrai buvo įspūdingas.

Konkursą laimėjo nuo pat pirmojo etapo žiūrovų simpatijas užsitarnavęs mažiausias konkurso dalyvis A.Kručas. 186 cm ūgio gynėjas finale surinko 79 iš 80 galimų balų ir laimėjo pirmą savo karjeroje „Oro karaliaus“ titulą.

Šventės video reportažų ir nuotraukų galite pasižiūrėti žemiau nurodytais adresais:

http://rkl.delfi.lt/naujienos/anyksciuose-prauze-natural-pharmaceuticals-rkl-zvaigzdziu-diena-2016

https://www.facebook.com/KK-SC-Akmen%C4%97s-cementas-159252747442408/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>