FIBA EUROPE COACHING CERTIFICATE

Krepšinio treneriui Sauliui Momkauskui Lietuvos krepšinio federacija suteikė galimybę išbandyti save „FIBA Europe Coaching Certificate (FECC)“ kursuose. Šie kursai trunka 3 metus Europos jaunimo krepšinio čempionatų U-16, U-18 ir U-20 metu, taip pat daug užduočių gaunama namų darbams. Iš Lietuvos krepšinio trenerių šiuos kursus yra baigę tik 4 treneriai. 2015 metais kursus pradėjo 2 treneriai iš Lietuvos (tarp jų ir Saulius Momkauskas), iš viso kursuose dalyvauja 64 treneriai iš 40 skirtingų šalių.

Paskaitas ir užsiėmimus veda daug patirties turintys krepšinio treneriai: Svetislav Pesic (Serbija), Kostas Missas (Graikija), Janez Drvaric (Slovėnija), Pablo Laso (Ispanija), Henrik Dettmann (Suomija) ir kt.; sporto psichologė Aysim Altay (Turkija), fizinio rengimo treneris Brian Biagioli (JAV). Visi užsiėmimai vyksta anglų kalba, jų metu gaunama aukštos kokybės informacija, daug teorinių ir praktinių žinių (fizinio, techninio, taktinio, psichologinio rengimo, bei mitybos klausimais). Šiuose kursuose, ne tik gaunama informacijos, bet ir užsimezga naujos pažintys su viso pasaulio treneriais. 2015 metais rugpjūčio 9 – 17 dienomis kursai vyko Kaune Europos U-16 krepšinio čempionato metu.

DSC_9635_s_c2015 m „FECC“ kursu dalyviai su mentoriumi S. Pesic ir kitais lektoriais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>