Lietuvos krepšinio federacija apdovanos trenerius už jaunimo krepšinio pasiekimus

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomasis komitetas patvirtino trenerių sąrašą premijų skyrimui už Lietuvos jaunimo krepšinio populiarinimą ir pasiekimus. Šiemet tokio pripažinimo sulaukė trys „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ (MKL) treneriai. 3000 litų premija bus apdovanota Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ trenerė Birutė Jankauskienė, Akmenės rajono sporto centro treneris Saulius Momkauskas ir Kauno Sabonio krepšinio centro treneris Dalius Lubys.

33-ejų metų krepšinio treneris S.Momkauskas jau aštuonerius metus dirba Akmenės rajono sporto centre. Treneris 2014 metais su 1996 metais gimusių vaikinų komanda „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ jaunių čempionato II divizione užėmė 3 vietą, su 1997 metais gimusia vaikinų komanda iškovojo vietą „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ I divizione.

S.Momkauskas įvardinamas, kaip aktyvus, entuziastingas treneris, kuris galėtų būti pavyzdys kietiems treneriams dirbantiems toliau nuo didžiųjų Lietuvos miestų.

„Smagus įvertinimas, tai skatina ir toliau domėtis naujovėmis, tobulėti, stengtis perteikti žinias savo treniruojamiems vaikinams. Tai didelis paskatinimas, – teigė S.Momkauskas. – Manau, sulaukiau įvertinimo už savo darbą su 1996 ir 97 metais gimusiais vaikinais. Esame nedidelis rajonas, todėl mūsų pasiekimai tikrai dideli ir džiuginantys“.

Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ trenerė Birutė Jankauskienė yra ilgametė Lietuvos merginų trenerė. Patyrusi specialistė įvertinta, kaip 2014 metų „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ Jaunučių merginų čempionato nugalėtojų trenerė bei 2014 metų „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ Jaunių merginų čempionato vicečempionių trenerė. Net penkios B.Jankauskienės auklėtinės pateko į Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinę.

Kauno Sabonio krepšinio centro treneris Dalius Lubys 2014 metais buvo „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ 1996 metais gimusių vaikinų čempionato nugalėtojų treneris. D.Lubys buvo Lietuvos dvidešimtmečių (U20) vaikinų rinktinės trenerio asistentas, Jaunimo olimpinio festivalio 3×3 krepšinio varžybų čempionų treneris ir pirmasis treneris bei trys D.Lubio auklėtiniai pateko į Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) vaikinų rinktinę.

Nuotraukoje visi trys nominuoti treneriai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>